Wij zijn NHN

De medewerkers van NHN werken elke dag voor de regio waar we trots op zijn!
Thijs Pennink

Thijs Pennink

Directeur

tpennink@nhn.nl

Bjorn Borgers

Bjorn Borgers

Projectleider Marketing & Acquisitie

bborgers@nhn.nl

John Spee

John Spee

Acquisiteur bedrijven

jspee@nhn.nl

Monique de Leeuw

Monique de Leeuw

Acquisiteur bedrijven

mleeuw@nhn.nl

Jeroen Kor

Jeroen Kor

Commercieel Manager DMO Holland Boven Amsterdam

jeroen@hollandbovenamsterdam.com

Adriana Stam

Adriana Stam

Projectleider Toerisme

astam@nhn.nl

Marieke Endert

Marieke Endert

Communicatie adviseur

mendert@nhn.nl

Sofie Doedens

Sofie Doedens

Marketing & Communicatie

sdoedens@nhn.nl

Annemarie Henselmans

Annemarie Henselmans

Marketing & Acquisitie

ahenselmans@nhn.nl

Waronne Sint

Waronne Sint

Projectleider Public Affairs

wsint@nhn.nl

Bart van Berkel

Bart van Berkel

Projectleider Arbeidsmarkt & LEADER coördinator

bberkel@nhn.nl

Cees Brinkman

Cees Brinkman

Adviseur regionale economie / gebiedsontwikkeling

cbrinkman@nhn.nl

Hesther Bouma

Hesther Bouma

Adviseur regionale economie / gebiedsontwikkeling

hbouma@nhn.nl

Daniel Banis

Daniel Banis

Adviseur regionale economie / gebiedsontwikkeling

dbanis@nhn.nl

Edith Boldewijn

Edith Boldewijn

Projectmedewerker regionale economie / gebiedsontwikkeling

eboldewijn@nhn.nl

Caroline van Dijk

Caroline van Dijk

Projectleider Bestuurszaken

cdijk@nhn.nl

Daniëlle Beers

Daniëlle Beers

Secretaresse

dbeers@nhn.nl

Daniëlla de Jong

Daniëlla de Jong

Secretaresse

ddejong@nhn.nl

Albert Witte

Albert Witte

Controller

awitte@nhn.nl

Dennis Meijer

Dennis Meijer

Financiele Administratie

dmeijer@nhn.nl

Externe projectleiders op projectbasis

Dave Vlaming

Dave Vlaming

Gebiedscoördinator Alton

dvlaming@nhn.nl

Piet Tromp

Piet Tromp

Projectleider Waterrecreatie

piettromp@planet.nl

Remon Harmelwaard

Remon Harmelwaard

Projectleider Toerisme

rharmelwaard@nhn.nl

Frank Brandsen

Frank Brandsen

Projectleider Energie

f.brandsen@newenergycoalition.org