Wij zijn NHN

De medewerkers van NHN werken elke dag voor de regio waar we trots op zijn!
Thijs Pennink

Thijs Pennink

Directeur

tpennink@nhn.nl

Cees Brinkman

Cees Brinkman

Teamleider Vestigingsklimaat

cbrinkman@nhn.nl

Daniel Banis

Daniel Banis

Teamleider MKB strategie & Acquisitie

dbanis@nhn.nl

Waronne Sint

Waronne Sint

Teamleider Regiomarketing, Public Affairs

wsint@nhn.nl

John Spee

John Spee

Acquisiteur bedrijven

jspee@nhn.nl

Abdellah Ezzerari

Abdellah Ezzerari

Acquisiteur bedrijven

aezzerari@nhn.nl

Bjorn Borgers

Bjorn Borgers

Projectleider Marketing & Acquisitie

bborgers@nhn.nl

Annemarie Henselmans

Annemarie Henselmans

Marketing & Acquisitie

ahenselmans@nhn.nl

René Zijlstra

René Zijlstra

Adviseur regionale economie / gebiedsontwikkeling

rzijlstra@nhn.nl

Edith Helsdingen

Edith Helsdingen

Projectmedewerker regionale economie / gebiedsontwikkeling

ehelsdingen@nhn.nl

Rianne Ulrich

Rianne Ulrich

Projectleider Onderwijs & Arbeidsmarkt

rulrich@nhn.nl

Marieke Endert

Marieke Endert

Communicatie adviseur

mendert@nhn.nl

Sofie Doedens

Sofie Doedens

Marketing & Communicatie

sdoedens@nhn.nl

Eline van der Wal

Eline van der Wal

Controller

evanderwal@nhn.nl

Judith Lamers

Judith Lamers

Financieel medewerker

jlamers@nhn.nl

Caroline van Dijk

Caroline van Dijk

Projectleider Bestuurszaken

cdijk@nhn.nl

Daniëlla de Jong

Daniëlla de Jong

Management Assistent

ddejong@nhn.nl

Daniëlle Beers

Daniëlle Beers

Management Assistent

dbeers@nhn.nl

Adriana Stam

Adriana Stam

Projectleider Toerisme

astam@nhn.nl

Jeroen Kor

Jeroen Kor

Commercieel Manager DMO Holland Boven Amsterdam

jeroen@hollandbovenamsterdam.com

Marlies Groot

Marlies Groot

Marketingmanager DMO Holland boven Amsterdam

marlies@hollandbovenamsterdam.com

Wouter Blanken

Wouter Blanken

Online manager DMO Holland Boven Amsterdam

wouter@hollandbovenamsterdam.com

Ellen van der Wereld

Ellen van der Wereld

Content Marketeer & Sales Support DMO Holland boven Amsterdam

ellen@hollandbovenamsterdam.com

Roos op 't Veld

Roos op 't Veld

Content Marketeer & Sales Support DMO Holland boven Amsterdam

roos@hollandbovenamsterdam.com

Externe projectleiders op projectbasis

Dave Vlaming

Dave Vlaming

Gebiedscoördinator Alton

dvlaming@nhn.nl

Piet Tromp

Piet Tromp

Projectleider Waterrecreatie

piettromp@planet.nl

Frank Brandsen

Frank Brandsen

Projectleider Energie

f.brandsen@newenergycoalition.org

Nico Meester

Nico Meester

Projectcoördinator Duurzaam beheer en verduurzaming bedrijventerreinen

nmeester@nhn.nl

Share This