Wij zijn NHN

De medewerkers van NHN werken elke dag voor de regio waar we trots op zijn!
Thijs Pennink

Thijs Pennink

Directeur

tpennink@nhn.nl

Adriana Stam

Adriana Stam

Projectleider Toerisme

astam@nhn.nl

Edith Boldewijn

Edith Boldewijn

Projectondersteuner

eboldewijn@nhn.nl

Sofie Doedens

Sofie Doedens

Projectmedewerker Marketing & Communicatie

sdoedens@nhn.nl

Bert Cozijnsen

Bert Cozijnsen

Senior Projectleider Vestigingsklimaat

bcozijnsen@nhn.nl

Waronne Sint

Waronne Sint

Projectleider Subsidies en Lobby

wsint@nhn.nl

Bjorn Borgers

Bjorn Borgers

Senior Projectleider Marketing & Acquisitie

bborgers@nhn.nl

Monique de Leeuw

Monique de Leeuw

Projectleider Acquisitie

mleeuw@nhn.nl

John Spee

John Spee

Projectleider Acquisitie

jspee@nhn.nl

Annemarie Henselmans

Annemarie Henselmans

Projectmedewerker Marketing & Acquisitie

ahenselmans@nhn.nl

Marieke Endert

Marieke Endert

Projectleider Communicatie

mendert@nhn.nl

Caroline van Dijk

Caroline van Dijk

Projectleider Bestuurszaken

cdijk@nhn.nl

Daniel Banis

Daniel Banis

Projectleider Vestigingsklimaat

dbanis@nhn.nl

Hesther Bouma

Hesther Bouma

Projectleider Vestigingsklimaat

hbouma@nhn.nl

Cees Brinkman

Cees Brinkman

Projectleider Vestigingsklimaat

cbrinkman@nhn.nl

Tineke van Schaik

Tineke van Schaik

Projectleider Vestigingsklimaat

tschaik@nhn.nl

 

Dennis Meijer

Dennis Meijer

Financiele Administratie

dmeijer@nhn.nl